Zalety produktu
Growatt MIN 6000TL XH to najnowocześniejszy falownik hybrydowy, który łączy w sobie najnowszą technologię magazynowania energii z wysoce wydajnymi możliwościami konwersji energii słonecznej. Oto pięć kluczowych zalet Growatt MIN 6000TL XH:
1. Podwójne trackery MPP:Growatt MIN 6000TL XH został zaprojektowany z dwoma modułami śledzącymi maksymalny punkt mocy (MPP), dzięki czemu falownik może wygenerować maksymalną możliwą ilość energii z paneli słonecznych, nawet w obliczu wyzwań takich jak zacienienie.
2. Całodobowe monitorowanie zużycia własnego:Falownik wykorzystuje zaawansowaną technologię monitorowania, aby zmierzyć, ile energii zużywasz każdego dnia. Pozwala to zoptymalizować wydajność systemu i dostosować jego wykorzystanie, aby zminimalizować straty energii i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za media.

3. Maks. Wydajność 98,4%:Growatt MIN 6000TL XH ma maksymalną sprawność wynoszącą 98,4%, co oznacza, że może przekształcić większą część energii wytwarzanej przez panele słoneczne w energię użyteczną dla Twojego domu. Przekłada się to na większe oszczędności i bardziej ekologiczny system energetyczny.
4. Łatwa rozbudowa:Niezależnie od tego, czy chcesz dodać więcej paneli słonecznych, czy też pojemność magazynowania energii, Growatt MIN 6000TL XH został zaprojektowany tak, aby rozbudowa była prosta. Dzięki modułowej konstrukcji można łatwo dodawać dodatkowe komponenty w miarę zmieniających się potrzeb i zmieniającego się zużycia energii w gospodarstwie domowym.
5. Przyjazny interfejs użytkownika:Growatt MIN 6000TL XH posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki któremu właściciele domów mogą łatwo sprawdzić wydajność swojego systemu i dostosować ustawienia w razie potrzeby. Dzięki temu zawsze masz kontrolę nad zużyciem energii i możesz z łatwością optymalizować wydajność systemu.
Ogólnie rzecz biorąc, Growatt MIN 6000TL XH to fantastyczna opcja inwertera hybrydowego dla właścicieli domów, którzy chcą zmaksymalizować wydajność swojego systemu energii słonecznej, jednocześnie minimalizując swój ślad węglowy i oszczędzając pieniądze na rachunkach za media. Podwójne trackery MPP, monitorowanie zużycia własnego, wysoka wydajność, łatwe możliwości rozbudowy i przyjazny dla użytkownika interfejs sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto chce wykorzystać moc energii słonecznej.

Podstawowe parametry
|
Arkusz danych |
MIN2500TL-XH |
MIN3000TL-XH |
MIN3600TL-XH |
MIN4200TL-XH |
MIN4600TL-XH |
MIN5000TL-XH |
MIN6000TL-XH |
|
Dane wejściowe (DC) |
|||||||
|
Maks. Zalecana moc fotowoltaiczna |
5000W |
6000W |
7200W |
8400W |
9200W |
10000W |
10000W |
|
Maks. Napięcie prądu stałego |
500V |
500V |
550V |
550V |
550V |
550V |
550V |
|
Napięcie początkowe |
100V |
||||||
|
Napięcie nominalne |
360V |
||||||
|
Zakres napięcia MPP |
70V-500V |
70V-550V |
|||||
|
Liczba trackerów/ciągów MPP na 1 szt Śledzenie MPP |
2 /1 |
||||||
|
Maks. Prąd wejściowy na moduł śledzący MPP |
13.5A |
||||||
|
Maks. Prąd zwarciowy na Śledzenie MPP |
16.9A |
||||||
|
Dane wejściowe (bateria prądu stałego) |
|||||||
|
Kompatybilna bateria |
System akumulatorów ARK XH (5,12 kWh ~ 17,9 kWh) |
||||||
|
Zakres napięcia roboczego |
360-500V |
360-550V |
|||||
|
Maksymalny prąd roboczy |
17A |
||||||
|
Maksymalna moc ładowania |
6000W |
||||||
|
Maksymalna moc rozładowania |
2500W |
3000W |
3600W |
4200W |
4600W |
5000W |
6000W |
|
Dane wyjściowe (AC) |
|||||||
|
Moc znamionowa prądu przemiennego |
2500W |
3000W |
3600W |
4200W |
4600W |
5000W |
6000W |
|
Maks. Moc pozorna prądu przemiennego |
2500VA |
3000VA |
3600VA |
4200VA |
4600VA |
5000VA |
6000VA |
|
Nominalne napięcie AC (zakres*) |
230V (180-280V) |
||||||
|
Częstotliwość sieci AC (zakres*) |
50/60 Hz (45-55 Hz/55-65 Hz) |
||||||
|
Maks. Prąd wyjściowy |
11.3A |
13.6A |
16A |
19A |
20.9A |
22.7A |
27.2A |
|
Regulowany współczynnik mocy |
{{0}}.8przewaga…0.8opóźnienie |
||||||
|
THDi |
<3% |
||||||
|
Typ podłączenia do sieci prądu przemiennego |
Jednofazowy |
||||||
|
Dane wyjściowe (kopia zapasowa*) |
|||||||
|
Maks. Moc pozorna |
2500VA |
3000VA |
3600VA |
4200VA |
4600VA |
5000VA |
6000VA |
|
Nominalne napięcie prądu przemiennego |
230V |
||||||
|
Częstotliwość sieci AC |
50/60 Hz |
||||||
|
Efektywność |
|||||||
|
Maksymalna wydajność |
98.2% |
98.2% |
98.2% |
98.4% |
98.4% |
98.4% |
98.4% |
|
Europejska Wydajność |
97.1% |
97.1% |
97.2% |
97.2% |
97.5% |
97.5% |
97.5% |
|
Wydajność MPPT |
99.9% |
||||||

Ogólne dane
|
Wymiary (szer./wys./gł.) |
375/350/160 mm |
|
Waga |
10,8 kg |
|
Zakres temperatury pracy |
–25 stopni... +60 stopni |
|
Wysokość |
4000m |
|
Noc Samokonsumpcji |
< 10W |
|
Topologia |
Beztransformatorowy |
|
Chłodzenie |
Naturalna konwekcja |
|
Poziom zabezpieczeń |
IP65 |
|
Wilgotność względna |
0%~100% |
|
Połączenie prądu stałego |
H4/MC4 (opcjonalnie) |
|
Połączenie AC |
Złącze |
|
Wyświetlacz |
OLED+LED/WIFI+APLIKACJA |
|
Interfejsy: RS485 / USB/Wi-Fi/GPRS/RF/LAN |
Tak/Tak/Opcjonalnie/Opcjonalnie/Opcjonalnie/Opcjonalnie |
|
Gwarancja: 5 lat / 10 lat |
Tak/opcjonalnie |

współpraca marki
Jingsun, wiodąca firma zajmująca się energią słoneczną, z dumą ogłasza głęboką i udaną współpracę z kilkoma czołowymi producentami inwerterów fotowoltaicznych. Dzięki tym partnerstwom firma Jingsun może dostarczać klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty i usługi związane z energią słoneczną.
Zaangażowanie Jingsun w doskonałość i zrównoważony rozwój jest doskonale zgodne z celami i wartościami jej partnerów. Współpracując, tworzą lepszą przyszłość zasilaną energią odnawialną.
Dzięki tym głębokim i dalekosiężnym partnerstwom Jingsun jest w stanie zapewnić klientom kompletne i kompleksowe rozwiązanie w zakresie systemów energii słonecznej. Od modułów fotowoltaicznych po falowniki, systemy montażowe i rozwiązania w zakresie magazynowania energii – Jingsun ma wszystko. Dzięki zaangażowaniu w jakość i niezawodność klienci mogą mieć pewność, że wybierając Jingsun, dostają to, co najlepsze.
Podsumowując, partnerstwo firmy Jingsun z czołowymi producentami falowników fotowoltaicznych odegrało kluczową rolę w jej sukcesie jako zaufanego dostawcy rozwiązań w zakresie energii słonecznej. Ta współpraca pozwoliła firmie Jingsun dostarczać światowej klasy produkty i usługi klientom na całym świecie, a także pomogła stworzyć jaśniejszą i bardziej zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich.

Często zadawane pytania
P: Co to jest inwerter hybrydowy Growatt MIN 6000TL XH?
P: Jakie są główne cechy falownika hybrydowego Growatt MIN 6000TL XH?
P: Jak działa inwerter hybrydowy Growatt MIN 6000TL XH?
P: Jak zainstalować inwerter hybrydowy Growatt MIN 6000TL XH?
P: Jakie są korzyści ze stosowania hybrydowego falownika Growatt MIN 6000TL XH?

Popularne Tagi: Growatt min 6000tl xh, Chiny Growatt min 6000tl xh producenci, dostawcy, fabryka



