Produkty
Magazynowanie energii 307 V, 280 AH 86kWh
video
Magazynowanie energii 307 V, 280 AH 86kWh

Magazynowanie energii 307 V, 280 AH 86kWh

Typ produktu: Moduł 307 V 280 AH 86 kWh z akumulatorem litowo-żelazowo-fosforanowym
Model modułu: 51,2 V 280AH LFP 1P15S / 6szt
Pojemność systemu: 307,2 V 280 Ah
Pojemność użytkowa: 77,414 kWh (90% DOD)

Cechy produktu

 

1. Wykorzystanie dużej wydajności:Obsługuje 90% głębokiego rozładowania (DOD) o użytecznej pojemności 77,414 kWh, w pełni uwalniając potencjał akumulatora i redukując straty pojemności.

 

2. Elastyczna konstrukcja modułowa:Składa się z 6 standardowych modułów, każdy moduł ma wymiary 450 mm * 770 mm * 240 mm i waży około 81 kg, co ułatwia transport, instalację oraz przyszłą rozbudowę lub konserwację.

 

3. Wygodny inteligentny monitoring:Wyposażony w podwójne interfejsy komunikacyjne RS485 i CAN, może przesyłać dane o stanie baterii w czasie rzeczywistym, umożliwiając użytkownikom zdalne monitorowanie i dokładne zarządzanie pracą baterii.

 

4. Silna zdolność adaptacji napięcia:Napięcie robocze wynosi 259,2 ~ 345,6 V, przy napięciu nominalnym 307,2 V, kompatybilne z różnymi urządzeniami magazynującymi energię lub systemami zasilania, oferując doskonałą kompatybilność.

 

5. Szerokie możliwości adaptacji geograficznej:Wysokość robocza Mniejsza lub równa 2000 m, w połączeniu z szerokimi warunkami pracy w zakresie temperatury i wilgotności, może zaspokoić potrzeby w zakresie magazynowania energii w większości obszarów na niskich- i średnich-wysokościach, w tym na równinach i regionach pagórkowatych.

 

product-1200-800

 

Specyfikacja produktu

 

Rzeczy

Specyfikacja

Nazwa produktu

Moduł wielokrotnego ładowania z fosforanem litowo-żelazowym

Model modułu

51,2V 280AH LFP 1P15S / 6szt

Pojemność systemu

307,2 V 280 Ah

Pojemność nominalna

86.016kWh

Pojemność użytkowa

77,414 kWh (90% DOD)

Napięcie nominalne

307.2V

Napięcie robocze

259.2~345.6V

Napięcie ładowania

345.6V

Maks. Prąd ładowania

100A

Maks. Prąd rozładowania

200A

Komunikacja

RS485, CAN

Temperatura przechowywania

0 stopni -45 stopni (zalecane)

Wilgotność przechowywania

Mniej niż lub równo 85% (RH)

Temperatura pracy

Ładowanie: 0 stopni -50 stopni

Rozładowanie: -20 stopni -50 stopni

Wilgotność robocza

Mniej niż lub równo 95% (RH) Brak kondensacji

Wysokość robocza

Mniej niż lub równo 2000 m

Ochrona przed wnikaniem

IP20

Klasa ochronna

IP20

Waga

~81kg(*ilość modułów)

Wymiar

450 mm * 770 mm * 240 mm (1 moduł)

Ilość modułowa

Moduł: 6szt

Życie cykliczne

> 6000 (25 stopni), 80% EOL

Projektuj życie

10 lat (25 stopni)

 

Scenariusze zastosowań

 

product-750-560

Nadaje się do przemysłowych i komercyjnych-długoterminowych elektrowni magazynujących energię,-systemów zasilania poza siecią w odległych obszarach i innych scenariuszy, w których obowiązują rygorystyczne wymagania dotyczące trwałości sprzętu. Może działać nieprzerwanie i stabilnie przez dziesięć lat bez konieczności-wymiany podstawowych komponentów na dużą skalę, co znacznie poprawia zwrot z inwestycji w projekty.

Może być stosowany do kompensacji obciążenia szczytowego w fabrykach, zasilania awaryjnego sprzętu inżynieryjnego na zewnątrz oraz zasilania awaryjnego w zastosowaniach medycznych. Gdy wystąpi chwilowe zapotrzebowanie na dużą moc, np. podczas uruchamiania sprzętu produkcyjnego lub rozmieszczenia sprzętu awaryjnego, może szybko zapewnić stabilne wsparcie zasilania, zapewniając ciągłość działania.

product-750-560
product-750-560

Możliwość dostosowania do wewnętrznych magazynów energii, rozproszonych systemów magazynowania energii fotowoltaicznej na wilgotnych obszarach przybrzeżnych oraz obiektów magazynowania energii na obszarach o dużych opadach deszczu w południowej porze deszczowej. Może pracować stabilnie nawet w środowisku o dużej wilgotności, bez konieczności stosowania dodatkowych, skomplikowanych urządzeń ochronnych.

Nadaje się do magazynowania energii w całym-domu (zapewnia ciągłe zasilanie przez ponad 24 godziny po przerwie w dostawie prądu), małych systemów mikrosieci (zapewniających stabilną energię odległym wioskom i polowym stacjom roboczym) oraz do zasilania magazynowania energii dla pojazdów kempingowych/kempingów. Może wspierać normalne działanie podstawowego sprzętu elektrycznego bez częstego ładowania.

product-750-560
product-750-560

Można go używać w połączeniu z rozproszonymi systemami fotowoltaicznymi (kompatybilnymi z głównymi urządzeniami do ładowania fotowoltaiki w celu zapewnienia wydajnego magazynowania energii słonecznej) i podłączać do-sieciowych urządzeń do magazynowania i ładowania energii (kompatybilnych ze standardowymi parametrami ładowania sieci i elastycznie reagujących na strategie cenowe za energię elektryczną-w godzinach szczytu i poza szczytem), aby zaspokoić potrzeby w zakresie wygodnego ładowania w wielu scenariuszach.

 

 

 

Standaryzowane opakowanie i transport

 

W ramach standardowych procedur operacyjnych pakowanie i transport modułów magazynowania energii Jingsun 307 V 280AH są realizowane w całkowicie ustandaryzowany sposób: zgodnie z procedurami pakowania zgodnymi z produktem-, akumulatory są pakowane do niestandardowych drewnianych skrzyń zgodnie ze specyfikacjami.
Skrzynie są oznaczone etykietami „Ostrożnie się z nimi obchodzić” i „Odporne{{0} na wilgoć” zgodnie z branżowymi standardami ochrony, a także opatrzone są unikalnymi kodami umożliwiającymi wewnętrzną identyfikowalność, co zapewnia dokładną weryfikację po otrzymaniu przez klienta. Zgodnie ze standardami ochrony baterii litowych drewniane skrzynie są równomiernie wzmocnione folią stretch, aby zminimalizować uszkodzenia transportowe podczas pakowania.
Układanie i załadunek odbywa się zgodnie ze standardami operacji magazynowych i logistycznych, z rozmieszczeniem i zabezpieczeniem palet w celu zwiększenia stabilności. Wszystkie węzły logistyczne są zsynchronizowane z klientem, co stanowi jasno określone powiązania współpracy w procesie.

 

product-1200-800

 

Ten ustandaryzowany proces, od pakowania po logistykę, nie tylko zapewnia dostawę akumulatorów w stanie nienaruszonym, ale także zapewnia klientom większy spokój ducha w zakresie dostaw materiałów dzięki pewności procesu.

 

Często zadawane pytania

P: Jaka jest różnica pomiędzy pojemnością nominalną modułu a pojemnością użytkową?

Odp.: Pojemność nominalna wynosi 86.016 kWh i umożliwia głębokie rozładowanie w 90% (DOD), a rzeczywista pojemność użytkowa wynosi 77,414 kWh, co pozwala w pełni uwolnić potencjał magazynowania energii.

P: W jakich scenariuszach nadaje się ten moduł?

Odp.: Nadaje się do scenariuszy-dużego/długoterminowego zużycia energii, takich jak magazynowanie energii-w całym domu, kompensacja szczytowego obciążenia komercyjnego i przemysłowego, zasilanie-poza siecią i małe mikrosieci.

P: Jakie wymagania dotyczące rozmiaru/wagi należy wziąć pod uwagę podczas instalacji modułu?

Odp.: Pojedynczy moduł ma wymiary 450 mm * 770 mm * 240 mm i waży około 81 kg (6 modułów w zestawie). Wymagany jest-wspornik nośny i wystarczająca przestrzeń konserwacyjna.

P: Do czego odnoszą się cykl życia i projekt życia?

Odp.: Cykl życia przekracza 6000 cykli (80% utrzymania pojemności) w temperaturze 25 stopni, a projektowany okres użytkowania wynosi 10 lat, co zapewnia-długoterminowe i stabilne użytkowanie.

P: Czy można go normalnie używać w środowiskach o niskiej-temperaturze?

Odp.: Temperatura ładowania 0 stopni ~50 stopni, temperatura rozładowania -20 stopni ~50 stopni, może normalnie rozładowywać się w środowiskach o niskiej temperaturze.

P: Jakie są zastosowania interfejsów RS485 i CAN?

O: Obsługuje transmisję-w czasie rzeczywistym danych operacyjnych, takich jak napięcie i pojemność, ułatwiając klientom zdalne monitorowanie i zarządzanie sprzętem.

P: W jaki sposób zapewnione jest bezpieczeństwo modułu podczas transportu?

Odp.: Pakowane w dostosowaną do potrzeb drewnianą skrzynię (z kodem identyfikującym) zgodnie ze standardowymi procedurami, wzmocnione folią stretch i paletowane, z synchronizacją węzłów logistycznych w czasie rzeczywistym- z klientem.

P: Jaka rutynowa konserwacja jest wymagana?

Odp.: Utrzymuj środowisko w suchości i{0}}bez kondensacji oraz w czystości. Regularnie sprawdzaj dane eksploatacyjne za pośrednictwem interfejsu komunikacyjnego; nie są wymagane żadne skomplikowane operacje.

P: Czy jest kompatybilny z konwencjonalnym sprzętem do ładowania/inwerterem?

Odp.: Napięcie robocze wynosi 259,2 ~ 345,6 V, dostosowując się do standardowego napięcia ładowania 345,6 V, kompatybilnego z większością popularnych inwerterów i ładowarek fotowoltaicznych.

P: Co oznacza stopień ochrony IP20?

Odp.: Może zapobiegać przedostawaniu się ciał obcych o średnicy większej lub równej 12,5 mm i nadaje się do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych o suchej/wysokiej wilgotności (bez-kondensacji), spełniając podstawowe wymagania dotyczące ochrony.

 

product-1200-1597

Popularne Tagi: 307v 280ah 86magazyn energii kWh, Chiny 307v 280ah 86producenci, dostawcy, fabryka magazynowania energii kWh

Wyślij zapytanie