Wprowadzenie produktu
Nowe moduły magazynowania energii z fosforanem litu i żelaza firmy JINGSUN z nowej serii WOM to produkty do magazynowania energii-klasy przemysłowej zaprojektowane specjalnie do zastosowań w magazynowaniu energii-wysokonapięciowej. Wykorzystują markowe-ogniwa litowo-żelazowo-fosforanowe klasy A, są kompatybilne z systemami o napięciu 48 V/51,2 V i integrują 14 modułów w każdym systemie, umożliwiając równoległą rozbudowę do 15 urządzeń, aby z łatwością zaspokoić-zapotrzebowania na magazynowanie energii o dużej pojemności.
Produkty charakteryzują się wieloma opcjami wyświetlaczy LCD, podwójnymi interfejsami komunikacyjnymi, szerokim zakresem temperatur roboczych, dużą możliwością dostosowania do środowiska i łatwą instalacją. Dzięki stopniowi ochrony IP20 można je stabilnie stosować w różnych scenariuszach magazynowania energii-podłączonych do sieci/sieci-, takich jak elektrownie, farmy i wyspy, co czyni je wysoce-niezawodnym wyborem do magazynowania energii-na poziomie przemysłowym.

Podstawowe zalety produktu
Wysokiej-jakości ogniwa klasy A,-długotrwała stabilność
Wykorzystanie markowych-ogniw z fosforanu litowo-żelazowego klasy A, zapewniających wysoką spójność ogniw i stabilną wydajność ładowania/rozładowywania. Gwarantuje to trwałość cyklu produktu i bezpieczeństwo u źródła, osiągając ponad 6000 cykli w temperaturze 25 stopni, 80%-końca-życia (EOL) i projektowaną żywotność do 10 lat.
Wiele opcji wyświetlania, wygodna obsługa
Obsługuje trzy tryby wyświetlacza LCD: pojedynczy wyświetlacz, klawiaturę i ekran dotykowy, elastycznie dostosowując się do różnych scenariuszy użytkowania. Podstawowe dane, takie jak stan działania urządzenia, napięcie i pojemność, są wyraźnie wyświetlane, zapewniając doskonały interfejs człowiek-maszyna.
Podwójna-komunikacja, kompatybilne rozszerzenia
Standaryzowany za pomocą podwójnych interfejsów komunikacyjnych RS485 i CAN, płynnie integrujący się z różnymi systemami sterowania magazynowaniem energii. Silna kompatybilność protokołów komunikacyjnych spełnia potrzeby zdalnego monitorowania i zarządzania klastrami w zakresie magazynowania energii klasy przemysłowej.
Możliwość dostosowania w szerokim zakresie temperatur
Temperatura robocza ładowania 0 ~ 50 stopni, temperatura robocza rozładowywania - 20 ~ 50 stopni, możliwość dostosowania do złożonych środowisk o wysokiej i niskiej temperaturze; wilgotność robocza < 95% RH (bez kondensacji), wysokość < 2000 m, doskonałe możliwości dostosowania do temperatury przechowywania, wilgotności i środowiska, nieustraszenie stosowania na zewnątrz w wielu scenariuszach.
Elastyczne połączenie równoległe
Natywnie obsługuje układy o napięciu 48V/51,2V, można podłączyć równolegle do 15 urządzeń. Modułowa konstrukcja pozwala na elastyczne łączenie wydajności zgodnie z rzeczywistymi potrzebami w zakresie magazynowania energii, równoważąc inwestycje początkowe i późniejszą rozbudowę, z możliwością dostosowania do projektów magazynowania energii o różnej skali.
Wydajna konstrukcja
Dzięki zastosowaniu konstrukcji-montowanej na podłodze pojedynczy moduł ma wymiary zaledwie 450 mm x 690 mm x 240 mm, jest kompaktowy, elastyczny w układzie, prosty w procedurach instalacyjnych i wygodny w obsłudze, nie wymaga profesjonalnej i skomplikowanej konstrukcji, co znacznie zmniejsza-koszty instalacji i konserwacji na miejscu.

Parametry techniczne
|
NIE. |
Rzeczy |
Specyfikacja |
|
1 |
Nazwa produktu |
Moduł wielokrotnego ładowania z fosforanem litowo-żelazowym |
|
2 |
Model modułu |
51,2 V 280 AH LFP 1P16S/14 SZT |
|
3 |
Pojemność systemu |
716,8 V 280 Ah |
|
4 |
Pojemność Nominalna |
200,7 kWh |
|
5 |
Pojemność użytkowa |
180,64 kWh (90% DOD) |
|
6 |
Napięcie nominalne |
716.8V |
|
7 |
Napięcie robocze |
604.8~806.4V |
|
8 |
Napięcie ładowania |
806.4V |
|
9 |
Maks. Prąd ładowania |
100A |
|
10 |
Maks. Prąd rozładowania |
200A |
|
11 |
Komunikacja |
RS485, KAN |
|
12 |
Temperatura przechowywania |
0 stopni -45 stopni (zalecane) |
|
13 |
Wilgotność przechowywania |
<85%(RH) |
|
14 |
Temperatura pracy |
Ładowanie: 0 stopni ~ 50 stopni; Rozładowanie: -20 stopni ~ 50 stopni |
|
15 |
Wilgotność robocza |
<95%(RH) (No Condensation) |
|
16 |
Wysokość robocza |
<2000m |
|
17 |
Ochrona przed wnikaniem |
IP20 |
|
18 |
Klasa ochronna |
IP20 |
|
19 |
Waga netto |
~120kg(*ilość modułów) |
|
20 |
Waga brutto |
~135kg(*ilość modułów) |
|
21 |
Wymiary produktu |
450 mm × 690 mm × 240 mm (1 moduł) |
|
22 |
Wymiary opakowania |
610 mm × 870 mm × 450 mm (1 moduł) |
|
23 |
Ilość modułów |
14szt |
|
24 |
Życie cykliczne |
>6000 (25 stopni), 80% EOL |
|
25 |
Projektuj życie |
10 lat (25 stopni) |
Typowe scenariusze zastosowań
Moduły fosforanu litowo-żelazowego serii WOM, dzięki dużej pojemności, wysokiej niezawodności i dużym możliwościom adaptacji, mogą być szeroko stosowane w różnych scenariuszach magazynowania energii poza-siecią/siecią-podłączoną do sieci. Podstawowe scenariusze zastosowań obejmują:

Wielkoskalowe-elektrownie fotowoltaiczne/magazynujące energię
Jako podstawowe jednostki magazynowania energii w elektrowni, są one kompatybilne z projektami fotowoltaicznymi i magazynowania energii wiatrowej o mocy- megawatów, stabilizując szczytowy i dolinowy przepływ mocy, zapewniając stabilność dostaw energii z sieci oraz obsługując-wysyłanie energii z sieci i-tworzenie kopii zapasowych poza siecią.
Magazynowanie energii w gospodarstwie rolnym
Zapewniają stabilne zasilanie do nawadniania gospodarstw, hodowli zwierząt i sprzętu do przetwarzania produktów rolnych. Są odpowiednie dla obszarów wiejskich o słabych sieciach energetycznych i można je łączyć z wytwarzaniem energii słonecznej, aby osiągnąć-samowystarczalność i zmniejszyć koszty energii elektrycznej.


Zasilanie-z sieci dla wysp
Zapewniając kompleksowe rozwiązania w zakresie zasilania dla wysp, odległych obszarów górskich i innych obszarów pozbawionych zasięgu sieci, w połączeniu z hybrydowymi systemami wytwarzania energii-słonecznej i wiatrowej, zapewniają one niezależne zasilanie w celu zaspokojenia codziennych potrzeb i produkcji energii elektrycznej.
Komercyjne i przemysłowe magazynowanie energii
Dostosowane do scenariuszy przemysłowych i komercyjnych, takich jak fabryki, parki przemysłowe i kompleksy handlowe, są wykorzystywane do arbitrażu{0}}w szczytach i awaryjnego zasilania rezerwowego, łagodząc presję na energię elektryczną w przedsiębiorstwach i poprawiając niezawodność dostaw energii.

Specyfikacje instalacji i przechowywania
Wymagania instalacyjne:
Wymagana jest instalacja-stojącej szafki podłogowej. Powierzchnia montażowa musi być płaska i twarda, a nośność- pojedynczego modułu musi być większa lub równa 200 kg. W przypadku instalowania wielu modułów obok siebie--obok siebie należy uwzględnić nośność-podłogi. Unikaj instalacji w miejscach narażonych na wibracje, uderzenia lub osiadanie.
Szafkę podłogową-należy ustawić poziomo. W razie potrzeby zabezpiecz szafę śrubami kotwowymi, aby zapobiec przewróceniu. W przypadku instalowania wielu szaf obok siebie--obok siebie należy zachować co najmniej 50 cm odstępu roboczego i wentylacyjnego pomiędzy szafami oraz co najmniej 30 cm przestrzeni wentylacyjnej pomiędzy szafą a ścianami lub przeszkodami, aby zapewnić skuteczne odprowadzanie ciepła. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego i rozprysków deszczu.
Środowisko instalacji musi spełniać następujące wymagania: wysokość < 2000 m, wolne od gazów korozyjnych, pyłów i zanieczyszczeń olejowych, z dala od źródeł ognia, materiałów łatwopalnych i wybuchowych oraz źródeł silnych zakłóceń elektromagnetycznych.
Po instalacji sprawdź okablowanie szafy pod kątem bezpiecznych połączeń i upewnij się, że interfejsy komunikacyjne i zasilające są prawidłowo podłączone, zgodnie ze specyfikacjami instalacji przemysłowych urządzeń zasilających i magazynujących energię.

Specyfikacje przechowywania
Zalecana temperatura przechowywania: 0 stopni - 45 stopni, wilgotność:<85% (RH). Store in a dry, well-ventilated, non-condensing indoor environment, avoiding outdoor storage.
Przed dłuższym-przechowywaniem akumulatory należy naładować do poziomu SOC 50–70%. Co 3 miesiące przeprowadzaj konserwację ładowania, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym-rozładowaniem.
Utrzymuj miejsce przechowywania w czystości i unikaj kontaktu modułów akumulatorowych z kwasami, zasadami, rozpuszczalnikami organicznymi, ostrymi przedmiotami itp., aby zapobiec uszkodzeniu obudowy i elementów akumulatora.
Przechowuj moduły w pozycji pionowej, unikając układania w stosy lub odwracania. Umieść każdy moduł niezależnie, aby zapobiec ściskaniu i deformacji.
Często zadawane pytania
P: Jakie są podstawowe parametry wydajności szafy wysokiego napięcia serii JINGSUN WOM i jaka jest rzeczywista pojemność użyteczna?
Odp.: Szafa wysokiego napięcia serii WOM ma pojemność nominalną 200,7 kWh i pojemność systemu 716,8 V 280 Ah (model modułu: 51,2 V 280 AH LFP 1P16S/14PCS). Zgodnie z bezpiecznym standardem DOD (głębokość rozładowania) wynoszącym 90% rzeczywista pojemność użytkowa sięga 180,64 kWh, co odpowiada zapotrzebowaniu na duże-przemysłowe magazynowanie energii.
P: Jaka jest maksymalna ilość równoległa tego modułu LFP wysokiego napięcia i czy obsługiwane jest dostosowywanie napięcia?
Odp.: Moduł 51,2 V 280 AH LFP natywnie dostosowuje się do systemów o napięciu 48 V/51,2 V i obsługuje do 15 jednostek równolegle w celu zwiększenia wydajności, jest elastyczny w przypadku małych, średnich i dużych projektów magazynowania energii. W przypadku zamówień masowych zapewniamy niestandardowe rozwiązania napięciowe w oparciu o rzeczywiste wymagania projektu.
P: Jakim typem instalacji jest szafa wysokiego napięcia WOM i jakie są kluczowe wymagania dotyczące lokalizacji?
Odp.: Jest to instalacja w szafce stojącej-podłogowej.
Kluczowe wymagania witryny:
① Płaskie i twarde podłoże o nośności większej lub równej 200 kg na moduł;
② Odstęp między szafkami większy lub równy 50 cm w celu obsługi i odprowadzania ciepła. Przestrzeń wentylacyjna większa lub równa 30 cm pomiędzy szafkami a ścianami/przeszkodami;
③ Wysokość instalacji <2000 m, brak gazów korozyjnych i silnych zakłóceń elektromagnetycznych.
P: Jaki jest zakres temperatur roboczych modułu LFP serii WOM i do jakich trudnych warunków może się on dostosować?
Odp.: Ten moduł fosforanu litowo-żelazowego ma doskonałe- możliwości dostosowania temperatury: ładowanie: 0 stopni ~ 50 stopni, rozładowywanie: -20 stopni ~ 50 stopni. Działa przy wilgotności względnej <95% (bez kondensacji) i nadaje się do trudnych warunków zewnętrznych, takich jak elektrownie fotowoltaiczne, wyspowe systemy pozasieciowe i magazyny energii w gospodarstwach wiejskich. Zalecana temperatura przechowywania: 0 stopni ~ 45 stopni, wilgotność przechowywania <85% RH.
P: Jaki jest cykl życia i żywotność projektowa szafy wysokiego napięcia WOM i co obejmuje oficjalna gwarancja?
Odp.: Przy 25 stopniach (standardowe środowisko operacyjne) cykl życia modułu wynosi >6000 razy (80% utrzymania pojemności EOL) i projektowany okres użytkowania wynosi 10 lat. Oficjalna gwarancja obejmuje podstawowe komponenty, w tym ogniwa akumulatorowe LFP, BMS (system zarządzania baterią), główne komponenty elektryczne szafy i moduły komunikacyjne. W przypadku zamówień hurtowych dostępne są dostosowane warunki gwarancji.
P: Jakie interfejsy komunikacyjne obsługuje seria WOM i czy można je dostosować do istniejących systemów kontroli projektów?
Odp.: Szafa magazynująca energię wysokiego napięcia jest wyposażona w dwa przemysłowe interfejsy komunikacyjne: RS485 + CAN, kompatybilne z uniwersalnymi protokołami komunikacji przemysłowej. Można go bezproblemowo połączyć z głównymi systemami monitorowania magazynowania energii i zarządzania klastrami. Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną w zakresie adaptacji protokołu dla-specyficznych dla projektu wymagań dotyczących niestandardowego protokołu komunikacyjnego.
P: Czy moduł WOM 716.8V LFP jest kompatybilny z głównymi falownikami/PCS dostępnymi na rynku?
O: Tak. Przy napięciu nominalnym 716,8 V i zakresie napięcia roboczego 604,8 V ~ 806,4 V, jego parametry ładowania/rozładowania są zgodne z międzynarodowymi standardami przemysłowymi i jest w pełni kompatybilny z głównymi falownikami/PCS, takimi jak Huawei, Sungrow i SMA. Udostępniamy szczegółowy przewodnik dopasowywania parametrów, a w razie potrzeby-możemy udostępnić raporty z testów zgodności innych firm.
P: Jakie mechanizmy zabezpieczające i stopień ochrony przed wnikaniem posiada szafa wysokiego napięcia WOM?
Odp.: Produkt ma stopień ochrony IP20 i jest wyposażony w wielowarstwowe mechanizmy zabezpieczające: zabezpieczenie przed przepięciem,-przepięciem,-nadmierną- temperaturą, zwarciem i-nadmiernym rozładowaniem. Wykorzystuje ogniwa akumulatorowe z fosforanem litowo-żelazowym klasy A o wewnętrznej stabilności termicznej, co zapewnia podwójną ochronę bezpieczeństwa od poziomu komponentu do poziomu systemu.
P: Jakie są kluczowe specyfikacje-długoterminowego przechowywania modułu WOM LFP i czy wymagana jest regularna konserwacja?
O: Do przechowywania-długoterminowego:
① Przechowywać w suchym, wentylowanym pomieszczeniu, bez kondensacji;
② Przed przechowywaniem naładuj akumulator do poziomu 50% ~ 70% SOC;
③ Ładuj akumulator co 3 miesiące, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym- nadmiernym rozładowaniem; ④ Trzymaj szafkę w pozycji pionowej, unikaj układania w stosy, odwracania i wytłaczania.
P: Czy opakowanie produktu spełnia międzynarodowe standardy wysyłki i czy-w przypadku projektów zagranicznych zapewniana jest pomoc na miejscu?
A:
Rozmiar opakowania jednomodułowego: 610 mm × 870 mm × 450 mm, z konstrukcją odporną na wstrząsy,-wilgoć i-kolizję, w pełni zgodną z międzynarodowymi standardami opakowań transportowych ISTA dla przesyłek morskich/powietrznych-na duże odległości.
W przypadku projektów zagranicznych:
① Zapewnij pełne instrukcje techniczne dotyczące instalacji i obsługi w języku angielskim;
② Bezpłatne wsparcie w zakresie zdalnego uruchomienia online;
③ Możliwość dostosowania usług technicznych-na miejscu (instalacja, uruchomienie, szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji) z osobną, przejrzystą wyceną opłat za usługi.
Popularne Tagi: szafka wysokiego napięcia wom, Chiny producenci, dostawcy, fabryka szafy wysokiego napięcia


